Devletler tarafından verilen hibe ve teşvikler başta küçük ve orta ölçekli işletmeler olmak üzere, bütün firmalara ve şirketler adına kritik bir öneme sahip olsa da her zaman bu konuda detaylı bilgi sahibi olunması mümkün değildir. Özellikle içerik bakımından fazlasıyla detaylı olan destek paketlerinde firmaların ne yapması gerektiğine dair kurumsal hafızası ya da deneyimi bulunmaması son derece normaldir. Bu tarz durumlarda ByDanışman tarafından verilen profesyonel hibe ve teşvik danışmanlık hizmeti ile firmanıza en uygun çözüm yoluna kurumsal düzlemde sahip olabilirsiniz

bydanismanlik.com Danismanlik Hizmetleri
bydanismanlik.com Danismanlik Hizmetleri

ByDanışman Kimdir?

ByDanışman 2016 yılından beri alanında uzman ve profesyonel kadrosuyla hizmet veren devlet tarafından sunulan olanaklardan firmaların en yüksek verimlilikle yararlanabilmesini sağlayan danışmanlık kuruluşudur. Firmaların hibe ve teşvikler ile kurduğu iletişimi güçlendiren ve en işlevsel hale getiren ByDanışman, başvuru ile başlayan tüm süreci profesyonellikle yönetir. Firmaların yasalar nezdinde en uygun pozisyona gelerek sahip olabileceği tüm avantajları en efektif şekilde elde edebilmesini sağlar.

Teşvik ve Hibe Danışmanlığı

Teşvik ve hibeler bilineceği üzere devlet tarafından firma, şirket, kuruluş ya da kurumların yaşatılabilmesi, devamlılığını sürdürebilmesi, sektörel anlamda gelişebilmesi ve ülke ekonomisine katkı sağlayabilmesi adına sağlanan olanaklardır. Tüm bu olanaklardan firmaların faydalanabilmesi, ticari gelişim ve sürdürülebilir yönetim politikaları adına son derece kritik bir öneme sahiptir.

Bu bağlamda devlet tarafından firmalara sunulan hibe ve teşvikler konusunda profesyonel danışmanlık hizmetlerinin talep edilmesi, modern dünyanın en önemli bileşenleri arasında yer alan markalaşma ve sürdürülebilirlik ilkelerinin maddi altyapısının en salam zeminlere oturtulmasını sağlamaktadır.

Ayrıca ByDanışman tarafından verilen hizmetler kapsamı sadece devlet ile sınırlı değildir. Firmaların ihtiyaçlarına ve beklentilerine en uygun gereksinimlerin kazanım olarak elde edilebilmesi adına Avrupa Birliği gibi kuruluşlar tarafından sağlanan destek paketleri konusunda da danışmanlık hizmeti verilmektedir. 

ByDanışman Kurumsal Düzlemde Profesyonel Danışmanlık Desteği

ByDanışman kurumsal düzlemde profesyonel danışmanlık desteği ile öncelikli olarak firmanızın ihtiyaç duyduğu çözüm önerileri tahlil edilir ve elde edilen veriler ışığında profesyonel bir planlama gerçekleştirilir.

Gerçekleştirilen planlama sunum haline getirilerek firma yetkililerine sunulur. Süreç firma adına yürütülerek, sahip olunabilecek tüm kazanımların en yüksek verimlilikle elde edilebilmesi adına kesin çözüm önerileri üretilir ve en nihayetinde sonuç aşamasında elde edilen kazançlar firmaya bildirilir.

https://www.bydanismanlik.com/

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir