Epic Games şirketi Yılbaşı kampanyaları ve indirimleri kapsamında her gün yeni bir bedava oyun vereceğini açıkladı.Peki bunlar hangi oyunlar olacak? Sizlere bu yazımızda bu konuyla ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

epicgames
epicgames

Epic Games her hafta vermiş olduğu ücretsiz oyunlarla zaten gündemde olan ve popüler bir oyun firması.Yılbaşı etkinliği kapsamında haftada bir kez ücretsiz olarak verdiği oyun sistemini her gün yen bir oyun sistemi şeklinde değiştirdiğini açıklayan firma 17 Aralık 2020 Perşembe günü başlayacak olan Yılbaşı Tatili İndirimi ile birlikte her gün yeni 1 adet bedava oyun verecek.Her kategoriden ücretli olan oyunlarda %80 lere varan dev indirim olacağını açıklayan firma 15 gün üst üste seçtiği oyunları ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunacak.

Firma henüz hangi oyunların ücretsiz olacağı konusunda bir açıklama yapmadı.Fakat daha önce Gta V gibi popüler ve iddialı oyunları ücretsiz yapan Epic Games’in yine popüler ve güzel oyunları ücretsiz yapacağını düşünüyoruz.17 Aralık 2020 Perşembe gününden itibaren Epic Games platformunu takipte kalarak güncel oyunlardan ve dev indirimlerden sizlerde faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir