Dijital sektörün geliştiği günümüzde profesyonel anlamda firmalara hizmet sunan Fabrika Art, kurumunuzu en iyi şekilde tanıtmayı kendine ilke edinmiştir. Uzman kadrosuyla beraber sayısız başarıya imzasını atan ajansımız, kalite ödülleriyle kendini tescil ettirmiş, saygın bir kuruluştur.

fabrika art
fabrika art

Firmanızın kurumsal kimlik çalışmalarından, video içeriklerine ve web tasarımına kadar ayrıntılı hizmetlerimizle, hedef kitlenize ulaşmanız sağlanmaktadır. Bunun için profesyonel kadrolarımızla sizlere,

  1. Video Prodüksiyon,
  2. Sosyal Medya Yönetimi,
  3. Web Tasarımı,

Hizmetleri verilmektedir. Projelerinizde firmanız kapsamlı olarak ele alarak, firma ve marka tanıtımınız yapılmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Firma Tanıtımlarınızı Doğru Şekilde Yapın

Tanıtım filmleri, bir firmanın gerek kendini, gerekse ürünlerini tanıttığı videolardır. Doğru bir çekim, aldığınız sonuçları arttırmaktadır.

Teknolojik ve yetenekli kadromuzla verdiğimiz Ankara tanıtım filmi hizmetlerimiz doğru yer, doğru zaman ve mekanda çekimler gerçekleştirilmektedir. En kısa sürede olumlu sonuç almayı hedeflenerek, proje teslim tarihinde sizlere teslim edilmektedir.

Weva Pro’dan Türkiye’nin En İyi Videographer’i ödülüne lâyık görülen ajansımız, sektörde en iyi sonuçları almanızı sağlamaktadır. Hedef kitle analiziniz doğru şekilde yapılarak, onlara doğru şekilde ulaşılmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Doğru Şekilde Yönetin

Sosyal medya platformları, firmalara milyonlarca kişiye tek gönderide ulaşma imkânı sağlamaktadır. Her geçen gün pek çok firma, bu alana giriş yapmaktadır.

Fabrika Art, sosyal medya yönetimi üzerine size yardımcı olarak, gönderileriniz ve reklamlarınızla maksimum sonucu size garantilemektedir. Doğru bir strateji sayesinde sosyal medyadan almak istediğiniz başarı, kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Sosyal Medya’da verdiğiniz reklamların, doğru kitleye ulaşması sağlanarak, aldığınız verim arttırılmaktadır.

Site Tasarımlarıyla Sıralamanızı Yükseltin

Web Tasarımı, bir sitenin hem görünümünü, hem de performansını etkilemektedir. Google tarafından kullanılan arama motoru robotları da sıralarken tasarımın nasıl yapıldığına dikkat etmektedir.

Bu nedenle kurumsal sitelerde doğru bir tasarım, ziyaretçi sayınızı fazlasıyla arttırmaktadır. Fabrika Art olarak ajansımız, firmanızın bakış açısını, tasarıma tam anlamıyla yansıtmaktadır. Gerek arama motorunda sıralamanızı yükseltmek, gerekse ziyaretçilerinizi arttırmak adına özel teknikler kullanılarak, en iyi sonuç garanti edilmektedir.

https://vimeo.com/fabrikaartt

http://www.fabrikaart.net/

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir